Gassan Legacy Golf Club, Chiang Mai

Pole golfowe

Klub golfowy Gassan Legacy znajdujący się w pobliżu Lamphun został zamknięty w 2013 roku z powodu całkowitej renowacji przez amerykańską firmę projektową Schmidt-Curley. Następnie został ponownie otwarty pod koniec 2014 roku po zmianie nazwy na Gassan Legacy.

Skupiono się na nowych zagrożeniach dotyczących darni, drenażu i terenów zielonych. Gassan Legacy nagradza celność na odległość. Pole mierzy  6,852 jardów. 

Gassan Legacy oferuje łagodne fairway’s oraz wiele dojrzałych drzew i przeszkód wodnych. Podobnie jak wiele nowo zaprojektowanych pól, istnieją zarówno trudne dojście  do greenów dla doświadczonych golfistów, jak i prostsze lay-upy i obszary ratunkowe na większości dołków.

Pięć dołków par-3 różni się długością od 90 do 180 jardów od białych tee, a większość golfistów używa na każdym inny kij.  Pięć dołków par-5 zawiera prosty dołek otwierający, który nie jest tak groźny jak to, co ma nadejść i pozwala golfiście na dobry start.

Gassan Legacy zawiera wiele zagrożeń wodnych i charakterystyczne bunkrowanie, które zostały wplecione w wymagający i zawsze ekscytujący układ . Na dołkach par 5 jest również wiele okazji do nagrody za ryzyko. Zagrożenie wodą i ekspansywnym bunkrowaniem jest zawsze obecne w większości dołków.  Gassan Legacy Golf Club również nagradza przemyślaną grę zamiast czystej siły.

Wyjątkowy budynek klubowy jest doskonałym miejscem na przekąski i napoje po golfie, choć jego udogodnienia są ledwo wystarczające dla zachodnich golfistów. 

Hotel*****

Akyra Manor Chiang Mai to luksusowy hotel apartamentowy z bezpłatnym WiFi oraz bezpłatnym parkingiem. Obiekt oferuje basen bez krawędzi na dachu i jest położony w pobliżu ulicy Nimman Haemin.

Przestronne apartamenty typu suite w miejskim stylu są klimatyzowane i dysponują częścią wypoczynkową z sofą, telewizorem LCD oraz wanną z hydromasażem na świeżym powietrzu na balkonie. Udogodnienia obejmują sejf, ekspres do kawy oraz zaopatrzony minibar. W łazience znajduje się prysznic i bezpłatny zestaw kosmetyków.

Goście mogą zjeść włoską kolację w restauracji Italics z nowoczesną kuchnią pokazową i piecem do pizzy. Napoje można zamawiać w barze na dachu hotelu Rise. W cenę zakwaterowania wliczono amerykański zestaw śniadaniowy. 

UDOGODNIENIA

  • basen na dachu
  • bar 
  • muzyka na żywo
  • lekcje gotowania
  • fitness
  • obsługa pokoju
  • bezpłatne Wi-Fi
  • parking

Akyra Manor Chiang Mai znajduje się w pobliżu eleganckich butików, galerii i kawiarni. Obiekt jest zlokalizowany niecałe 3 km od centrum miasta oraz 15 minut jazdy od międzynarodowego lotniska w Chiang Mai.

Akyra Manor to luksusowy butikowy hotel z przestronnymi apartamentami typu suite w miejskim stylu , klimatyzowane z częścią wypoczynkową z sofą, telewizorem LCD oraz wanną z hydromasażem na świeżym powietrzu na balkonie.

30 apartamentów: 23 Deluxe Suites i 7 Manor Suites.

CHECK-IN 15:00

CHECK-OUT 12:00

Obiekt Akyra Manor swoim gościom oferuje  2 restauracje na miejscu

Italics

Kuchnia: włoska

Oferowane posiłki: Śniadanie, Obiad, Kolacja

Rise Rooftop Bar

Kuchnia: międzynarodowa

Oferowane posiłki: Kolacja, Wieczorny drink

Północna stolica Tajlandii oferuje szeroki wachlarz zajęć i atrakcji, które mogą zainspirować i zaangażować gości podczas ich pobytu w Akyra Manor Chiang Mai.   Designerskie udogodnienia hotelu, szyte na miarę usługi i kwitnąca miejska lokalizacja znana z tętniącej życiem, eklektycznej atmosfery oferują wyjątkowe możliwości kreatywnych zajęć doświadczenia kulturowe i naturalne odkrycia.

Zapraszam do kontaktu

Kamila Pieper +48 604 28 28 28

kp@spaceopen.pl