Montgomerie Links, Wietnam

Pole golfowe

Montgomerie Links, położony tuż przy historycznej plaży Danang i kilka minut od miasta Danang, to oszałamiające pole golfowe 7090 stoczni, par-72. Pole uznane za jedno z dziesięciu najbardziej elitarnych pól golfowych w Azji w przewodniku Forbes Travel Guide z 2012 r., A także ostatnio zostało uznane za „Najlepsze pole mistrzowskie w  Wietnamie 2013” ​​przez magazyn Vietnam Golf Magazine. Od tego czasu coroczne nagrody są wspólne dla Montgomerie. Pobliskie Hoi An, znane z tego, że zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, ma również fantastyczny krajobraz plażowy, co stanowi idealną paletę dla tego pola w stylu linków. Montgomerie Links Wietnam jest przez miejscowych znany jako Monty Links, daje golfistom poczucie bycia w Irlandii lub Szkocji bez niskich temperatur na Wyspach Brytyjskich! To pierwsze pole golfowe w środkowym Wietnamie, które wykorzystuje bliskość Morza Wschodniego i Gór Marmurowych; późniejsze są widoczne z wielu punktów na polu. Ośmiokrotny zwycięzca European Tour Order of Merit Colin Montgomerie, lepiej znany jako Monty wśród swoich fanów na całym świecie, wymasował masywne greeny i pomarszczone fairway’e na oszałamiającym tle, tworząc pole golfa. Montgomerie Links ma wyjątkowe cechy naturalne. Piaszczysta gleba, wietrzne wydmy i rdzenna roślinność tworzą ramy dla tego pola golfowego w stylu linków wzdłuż Wietnamskiego Morza Wschodniego. Tylko kilka innych flagowych projektów w Dubaju, Irlandii i Walii może pochwalić się imiennikiem Montgomerie. Produkt Royal Troon w Szkocji, filar rotacji British Open, Monty wprowadził na pole golfowe Danang klasyczne elementy starego świata, takie jak toczenie, bezdrzewne fairway’e,  grube nierówne, masywne greeny i ciasne obszary. Wśród zapadających w pamięć dołków jest 7 i 13, para par 4 z jednymi z najgłębszych bunkrów na polu golfowym. Jedynym odstępstwem od tradycji jest kilka jezior i strumieni, co jest koniecznością, biorąc pod uwagę sezonowo wysoki poziom wody w regionie. Pole jest przeznaczone dla graczy o różnych umiejętnościach, ponieważ dziury poprowadzone są przez niezwykle naturalną formację wydm, centrów i roślinności nadmorskiej. Oprócz mistrzowskiego pola golfowego Colina Montgomeriego, znajduje się tam duży współczesny budynek klubowy, kompleksowy ośrodek treningowy, driving range oraz osiedle mieszkaniowe The Estates at the Montgomerie Links. Specjaliści od pól golfowych zarządzają polem, zapewniają doskonałą jakość i doskonałe warunki przez cały rok. Montgomerie Links Wietnam to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto spędza wakacje z golfem w Danang lub Hoi An.

Hotel

Plaża, przy której znajduje się ten ekskluzywny kompleks Furama Resort Danang, została uznana przez magazyn „Forbes” za jedną z najbardziej luksusowych na świecie. Hotel zaprasza do korzystania z uroków swojego tropikalnego otoczenia i wybornej kuchni oraz zachęca do zwiedzania miejsc znajdujących się na Liście światowego dziedzictwa UNESCO.

UDOGODNIENIA

 •  2 baseny
 • przy samej plaży
 • pokoje rodzinne 
 • atrakcje dla dzieci
 • centrum fitness
 • centrum spa 
 • centrum odnowy
 • bar
 • kantor
 • bankomat
 • obsługa pokoju
 • nurkowanie 
 • bilard
 • bezpłatne Wi-Fi
 • parking

Furama Resort Danang położony jest na Bac My An. Jest to 30 minut jazdy od starożytnego portu handlowego „Jedwabnego Szlaku” w Hoi An i niecałe 2 godziny od Ziemi Świętej My Son.

Najbliższe lotniska to  Lotnisko Da Nang International – 5,6 km,  Phu Bai International 71 km oraz Chu Lai International Airport 84,8 km

Gustownie urządzone, przestronne, klimatyzowane pokoje dysponują balkonem z widokiem na tropikalne widoki. Są one wyposażone w drewniane podłogi i eleganckie dywany, garderobę, dużą część wypoczynkową i duże marmurowe łazienki.

CHECK-IN 14:00

CHECK-OUT 11:00

Café Indochine oferuje szeroki wybór dań kuchni międzynarodowej i panazjatyckiej w francuskim stylu kolonialnym. Jest też restauracja Don Cipriani, która serwuje tradycyjne dania kuchni włoskiej. Hai Van Lounge to jeden z trzech barów, w którym co wieczór występują filipińskie zespoły.

Café Indochine

Kuchnia: owoce morza, wietnamska, międzynarodowa

Oferowane posiłki: Śniadanie, Obiad, Kolacja

Don Cipriani’s

Kuchnia: włoska

Oferowane posiłki: Obiad, Kolacja

Furama Resort oferuje luksusowe zabiegi kosmetyczne i spa, które obejmują różnorodne style masażu i maseczki. Goście mogą zrelaksować się w łaźni parowej i saunie lub skorzystać z masażu przy basenie. Na miejscu znajduje się Dom Sportów Wodnych, który zapewnia sprzęt do windsurfingu, kajakarstwa oceanicznego i nart wodnych. Ośrodek oferuje również zajęcia jogi i Tai Chi na plaży. Młodszych gości ucieszy sala kinowa i sala gier wyposażona w Play Station 3.

Na miejscu znajduje się Water Sport House, który zapewnia sprzęt do windsurfingu, kajakarstwa oceanicznego i nart wodnych. Ośrodek oferuje również zajęcia jogi i Tai Chi na plaży. Młodszych gości ucieszy sala kinowa i sala gier wyposażona w Play Station 3.

Zapraszam do kontaktu

Kamila Pieper +48 604 28 28 28

kp@dreamgolfdestinations.com