Ba Na Hills Golf Club, Wietnam

Pole golfowe

Ba Na Hills Golf Club znajduje się 25 minut w głąb lądu od Danang Vietnam, u podnóża stacji kolejki linowej prowadzącej na Bana Hills.
Pole golfowe Da Nang zarządzane przez IMG jest pierwszym polem golfowym zaprojektowanym przez Luke’a Donalda nie tylko w Azji, ale i na świecie.
Wzgórza Ba Na rozłożone są w kilku dolinach okolicznych pasm górskich. Tor górski Ba Na Hills charakteryzuje się zróżnicowaną mieszanką naturalnej topografii i roślinności. Dołki na wyższych wysokościach mają ładne punkty widokowe ze spektakularnymi widokami na doliny poniżej. Miejsce to charakteryzuje się sporymi zmianami wysokości i wieloma naturalnymi cechami, takimi jak duże drzewa liściaste i strumienie, które wiją się przez kilka otworów.
Długie na 7858 jardów pole golfowe par-72 zapewnia równowagę między wyzwaniem i przyjemnością dla golfistów na każdym poziomie umiejętności. Różne długości każdego dołka i różne kłamstwa wynikające z falistych wzgórz i zmian wysokości zapewniają użycie różnych ujęć na 18 dołkach.
Dziewięć dołków z przodu tworzy tradycyjne pole parkowe otoczone lasami sosnowymi. Tylna dziewiątka gra wzdłuż i w górę iw dół okolicznych wzgórz, wykonując wiele strzałów w ciemno. Nie trzeba dodawać, że te dołki są bardziej dramatyczne i wymagające. Bunkrowanie w Ba Na Hills jest wyjątkowe, ponieważ na krawędziach i powierzchniach każdego zagrożenia występuje wysoka trawa. Piasek jest tylko częściowo widoczny z tee i ujęć podejściowych. Greeny są odchylone od fairway’ów i tylko lekko pofalowane. Niektóre z najbardziej zapadających w pamięć dołków to czwórka  i piątka. Oba mają par 5.  Dziesiąty dołek to łatwy par 4, który rozgrywa się w górę do jednego z najwyższych punktów na polu golfowym. Z green-u jest doskonała okazja do zrobienia zdjęcia. Par-3 12 prowadzi w przeciwną stronę w dół i jest również jednym z najbardziej malowniczych miejsc w Ba Na Hills. Pierwszorzędne udogodnienia w Ba Na Hills obejmują nowoczesny, współcześnie zaprojektowany klub, trawiastą strzelnicę i tereny do ćwiczeń oraz dobrze zaopatrzony sklep dla profesjonalistów.
Restauracja oferuje panoramiczne widoki na pole golfowe i oferuje szeroki wybór dań, przy czym dania wietnamskie są zdecydowanie najlepsze w menu. Zarządzany przez IMG, Ba Na Hills Golf Club działa zgodnie z międzynarodowymi standardami. Wszystkie 18 dołków jest oświetlone,  co umniejsza naturalne piękno, ale pozwala golfistom, którzy zaczynają z opóźnieniem, zakończyć swoją rundę.

Hotel

Zainspirowana ruchem Art Deco z początku XX wieku w Sajgonie, Mia Saigon płynnie łączy nostalgię i elegancję francuskich Indochin z nowoczesnym, dyskretnym luksusem, zapewniając prawdziwie odmienne wrażenia z luksusowego hotelu butikowego w Sajgonie.

UDOGODNIENIA

 •  2 baseny
 •  spa i centrum odnowy biologicznej
 •  obsługa pokoju
 •  centrum fitness
 •  bar
 •  fantastyczne śniadanie
 •  apartamenty
 •  atrakcje dla dzieci
 •  centrum spa 
 •  centrum odnowy
 •  bar
 •  obsługa pokoju
 •  bezpłatne Wi-Fi

Landmark 81 jest 5 km od Mia Saigon – Luxury Boutique Hotel, a Muzeum Historii Wietnamu jest 8 km od hotelu. Najbliższym lotniskiem jest międzynarodowe lotnisko Tan Son Nhat, położone 11 km od hotelu.

Apartamenty wyposażone są w klimatyzację, telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej, czajnik, bidet, suszarkę do włosów i biurko. Pokoje w hotelu obejmują łazienkę z prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków oraz zapewniają widok na basen. Wszystkie pokoje w hotelu Mia Saigon – Luxury Boutique dysponują częścią wypoczynkową.

CHECK-IN 14:00

CHECK-OUT 12:00

W Mia Saigon znajdują się 3 restauracje na miejscu

L’ame

Kuchnia: francuska, wietnamska

Oferowane posiłki: Obiad, Kolacja

The lobby lounge

Oferowane posiłki: Podwieczorek, Wieczorny drink

Kitchen by the River

Oferowane posiłki: Śniadanie, Brunch, Obiad, Kolacja, Podwieczorek

Mia Saigon – Luxury Boutique Hotel oferuje restaurację, odkryty basen, centrum fitness i bar w mieście Ho Chi Minh. Każdy pokój w tym pięciogwiazdkowym hotelu oferuje widok na rzekę, a Goście mogą korzystać z dostępu do ogrodu i tarasu. Obiekt oferuje całodobową recepcję, transfer, obsługę pokoju oraz bezpłatne WiFi na terenie całego obiektu.

Zapraszam do kontaktu

Kamila Pieper +48 604 28 28 28

kp@dreamgolfdestinations.com