Ria Bintan Golf Club, Singapur

Pole golfowe

Wielokrotnie nagradzane 18-dołkowe pole Ocean Course  znajduje się nad Morzem Południowochińskim, oferując kuszące widoki na ocean, podczas gdy 9-dołkowe pole Forest Course pośród dojrzałych lasów sprawdza twoje umiejętności dzięki różnym bunkrom i fairway’om .

Klub golfowy Ria Bintan jest konsekwentnie nazywany najlepszym polem golfowym w Azji i Indonezji i był gospodarzem wielu wydarzeń regionalnych, w tym corocznego Ria Bintan Open.

Ocean Course:

Przecinając rodzimą dżunglę Riau, runda na Ocean Course to wizualna uczta na każdym kroku, szczególnie w naszych charakterystycznych dołkach. Morze Południowochińskie otwiera się dla Ciebie w Hole 7.  Green na 8-mce  jest otoczony z trzech stron pięknymi widokami na Morze Południowochińskie. Hole 9 to wyzwanie dla każdego golfisty, tutaj  trudno jest trzymać oko na piłce.

Forest Course :

Golf tutaj nie jest spacerkiem po parku, choć na pewno ma się na to ochotę. Położony na rozległym terenie z alejami drzew i spokojnymi widokami na jezioro, powietrze wokół naszego Forest Course  jest świeże jak poranna rosa. Różne bunkry i fairway’e sprawią, że  gra będzie zarówno wymagająca, jak i satysfakcjonująca.

Hotel

Oferujący 27 nowoczesnych pokoi hotel Ria Bintan Golf Lodge zapewnia niezapomniany pobyt. Zapewniający luksusowy komfort i nowoczesne udogodnienia, podziwiając malownicze widoki na toczącą się zieleń na tle majestatycznego Morza Południowochińskiego.Do wyboru dla golfistów pokoje typu Par, Birdie, Eagle i Albatross.

UDOGODNIENIA

  • centrum spa 
  • restauracja
  • driving range
  • pro shop

Ria Bintan znajduje się na wyspie Bintan.

27 pokoi dostępnych w Ria Bintan to luksusowy komfort i nowoczesne udogodnieniami, połączone z malowniczymi widokami na toczącą się zieleń na tle majestatycznego Morza Południowochińskiego.

Różnorodne przekąski i dania kuchni azjatyckiej  w restauracji z  panoramicznymi widokami. W restauracji serwowane są również napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Otwarte codziennie od 8:00 do 17:00.

Na wyspie Bintan jest mnóstwo atrakcji! Wszystkie wycieczki można zarezerwować w recepcji klubu golfowego Ria Bintan. Wybierz się na wycieczkę do przybrzeżnej wioski rybackiej Tanjung Uban, aby rzucić okiem na lokalny styl życia lub ciesz się malowniczą przejażdżką po okolicy do tętniącego życiem miasta Tanjung Pinang, stolicy wyspy Bintan. Pulau Penyengat, wyspa na południowym krańcu wyspy Bintan, oferuje zabytki, takie jak stary holenderski fort, królewskie mauzolea, starożytne pałace i Wielki Meczet sułtana Riau. Eco Farm Tour i Elephant Park są idealne dla najmłodszych, a odważni mogą zdecydować się na wycieczkę z przewodnikiem po cichych drogach wodnych rzeki Sebung lub sprawdzić swoją wytrzymałość podczas wędrówki przez gęsty tropikalny las deszczowy wyspy Bintan podczas Gunung Bintan Adventure Wędrówka. 

Zapraszam do kontaktu

Kamila Pieper +48 604 28 28 28

kp@spaceopen.pl